Skip links

AQUA EX3

PEELING • VAKUM • ARINDIRMA
Benzerlerinden Çok Farklı. Tüm cilt problemlerine farklı çözümler...

AQUA EX3

Mekanik + Kimyasal Peeling Cildi irite etmeden temizleyen, aynı zamanda besleyen ve bakımını yapan vakumlu peeling cihazıdır. Farklı cilt tip ve sorunlarına uygun hazırlanmıș solüsyonlar cilde derinlemesine nüfuz eder cildin pürüzsüzleșmesini, parlamasını ve sağlıklı görünmesini sağlar. Triple Care (üçlü bakım) Peeling, Vakum, Arındırma

AQUA EX3’ ün farkı nedir ?

Dayanıklı bağlantı elemanları... Diğer aqua peeling cihazlarında kullanılan pnömatik bağlantı elemanları uzun zaman kullanıldığında tüp içerisinde paslanmaya neden olmaktadır ve sertleșmektedir, terapi yapılan kiși için hijyenik değildir.

Ürün Galerisi

AQUA EX3

AQUA EX3 dünya da bir ilk olan liquid fittings ile donatılmıștır. Cihazın ömrünü uzatır. AQUA EX3 temel terapi ile cilt, sonrasında yapılacak olan iritasyona neden olmayan yöntemler yada invaziv, cerrahi metodlara hazırlanır. ( kavitasyon, rf, ultrasound, elektroporasyon, laser, hifu,mts etc)

Uygulama Solüsyonları

Cilt Tipi : Hassas nemsiz ve atopik cilt bakımı.

İçerik : Aloe Vera (Aloe vera yaprağı ekstratı), Gotu Kola, Centella Asiatica Extract, Bitkilsel arbutin, Laktik asit, Alman

papatyası ekstraktı, Sodium Lactate, Üre.

Etkisi : Nemsizliğe ve hassasiyete bağlı cilt problemlerinde Aha ölü hücre ve safsızlıkları hidrate ederek bakım olanağı sağlar. Aktinik keratoz, seboreik keratoz, hiper keratoz bakımlarında kullanılır. Cildi oksijenlendirir cilt yüzeyinde devamlılığını koruyan aydınlanma sağlar.

Cilt Tipi : Yağlı akneli problemli cilt.

İçerik : Salisilik Asit, Çay ağacı yağı, Allantoin, Sodyum lactate, Meyan kökü özü.

Etkisi : AHA & BHA içerik gözeneklerden cildin alt katmanlarına geçerek siyah ve beyaz noktaları așırı sebumu temizler. Akneli ciltlerde sebum dengesi sağlar. Cilt üzerindeki lekeleri açar. Sivilce ve akne gibi iltihap türü içeren olușumların geçmesinde olumlu yönde etkileri bulunmaktadır.

Cilt Tipi : Tüm cilt tipleri için.

İçerik : L-Ascorbik Asit, Beta Glukan, Sodyum hyaluronat (Hyaluronik Asit).

Etkisi : T1 ve T2 solüsyonlarından sonra kullanılır. Cildi yatıștırır, nemlendirir ve besler. Aynı zaman da cildi oksijenlendirir cilt yüzeyinde devamlılığını koruyan aydınlanma ile beraber anti aging etki sağlar.

Frekans :  AC 220-240 VAC 50-60 Hz 5A

Vakum Basıncı :  640mm Hg

Kontrol Paneli :  Dokunmatik LCD Ekran

Ölçüler :  230x380x900 cm

Ağırlık :  22 kg

Explore
Drag