DOWN DRENOLIGHT EYES

Koyu halkalar ve gözaltı torbaları için drenaj, aydınlık terapisi
Axolight, eyeseril, matriksil, atkestanesi ekstratı, hamamelis, kadife çiçeği içerikli serum 15 gün içinde gözaltı torbalarını azaltır ve uygulama süresince bakımı yapar. Yenilikçi formülü ile TRP-1 ve tirosin enzimlerine odaklanarak göz çevresindeki koyu halkaları azaltır. Göz çevresini aydınlatır. Drenaj ve ödem karşıtı özelliğe sahip serum nemlendirici ve yatıştırıcı içeriklerle zenginleştirilmiştir.

Açıklama

Algisium C: Laminaria dan kahverengi yosun organik ekstraktı elde edilmektedir. Yaşlanmayı önleyen sıkılaştırıcı bakım, kolajen üretimini arttırmaya yardımcı olan fibroblast aktivitesine sahiptir. Bu içerik hücre membranını serbest radikallere karşı yeniden düzenler ve güçlendirir.

Axolight: Aydınlatma etkisine sahip bir içeriktir. Yenilikçi bir modda Melanojenez üzerinde etki eder ve iki özel enzime odaklanır. TRP-1 ve trizonaz

Matrixyl 3000: Matrikinas peptid habercilerdir spesifik reseptörler ile etkileşerek hücresel faaliyetlerini düzenler. Hücre-dışı matris ve hücre proliferasyonu, yaşlanma ile zayıflar mekanizmaların gençleştirme işlemi ile ilgili genleri aktif hale getirir. Cilt onarım sürecinin aktivasyonuna yardımcı olur.Cildin tonunu ve elastikiyetini arttırır.

Kalendula özü: Cildi tutan dokunun iyileştirilmesi için harekete geçen sıkılaştırma ile sonuçlanan gliko proteinler ve kolajen liflerinin metabolizması üzerinde etkilidir.
Nemlendirir ve yatıştırır.

At kestanesi Özü: Anti-inflamatuar ve ödem karşıtı etki. Bu aktif maddeler kılcal damar ve dolaşım bozukluklarında bir koruyucu olarak kullanılır.

Hamamelis Özü: Antiseptik ve sirkülatuar. Antioksidan aktivitesi cildin yaşlanmasını önler.