BİZ KİMİZ?

SetaFarma Kozmetik Medikal İzmir’de kurulmuştur. Kurucuları yıllardır sektörün önde gelen firmalarında görev yaparak tecrübe ve deneyim sahibi olmuş, gelişmeleri yakından takip ederek ilk günkü heyecanla sektörde kaliteli hizmet vermeye kurdukları firmada devam etmektedir.

Dünyaca ünlü markaların ithalatını ve distribütörlüğünü yapan  firmamız genel merkez İzmir olmak üzere bütün Türkiye’de çalışmalarını başarıyla sürdürmektedir.

Sağlıklı güzelleşmenin herkesin hakkı olduğunu biliyoruz. Tedarikçilerimiz, iş ortaklarımız ve güler yüzlü ekibimiz ile erişilebilir kaliteli ürünler sunarak bu doğrultuda ilerliyoruz.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Geniş Ürün Yelapzesi

Medikal Cihazlar, Salon Ekipmanları, Bakım ve Makyaj Ürünleri ile geniş bir yelpazede tüm ihtiyaçlarınıza yönelik Setafarma çözümleri sunuyoruz.

Uzman Kadro

İhtiyaçlarınıza en doğru ve yenilikçi çözümleri sunmak üzere sektörde uzun yıllar çalışarak tecrübe kazanmış Setafarma uzman kadromuz daima yanınızda.

Müşteri Memnuniyeti

Önceliğimiz insan diyoruz ve hedefimiz müşterilerimize kaliteli hizmet vermek. Setafarma olarak en büyük ödülümüz ise kazanan mutlu müşteriler görmek.

Teknik Servis

Setafarma uzman teknik ekibiyle satış sonrası destek, arıza tesbiti, onarım, bakım, yedek parça temini konularında hizmetinizde.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?