Skip links
mesolab-11
mesolab-22
mesolab-33
mesolab-11

MESOLAB

(Mezoterapi Cihazı)

Transdermal Elektroporasyon ve Biyofotonik Fototerapi teknolojilerinin sinerjik bir şekilde çalışması sayesinde iğnesiz, acısız bir şekilde ürünün aktif içeriğinin farklı dalga boyları yardımı ile selektif olarak istenilen hücresel seviyelere aktarılıp maksimum fayda elde edilmesinin en etkili yoludur.

Transdermal Elektroporasyon; yüksek voltajlı elektrik dalgaları sayesinde istenilen doğru miktarda aktif bileşeni enjeksiyon yapılmadan cilde etkin bir biçimde uygulanmasını sağlar.

Biyofotonik Fototerapi; ışık enerjisinin dalga boyuna bağlı olarak tamamen selektif bir şekilde hücresel düzeyde etki edecek kimyasal ve fiziksel reaksiyonlara dönüştürülmesi ve istenilen terapinin gerçekleştirilmesini sağlar.

633 nm; Fibroblastların metabolik aktivasyonu/hızlandırılması ile cilt matriksinin yeniden restore edilmesine yardımcı olur.

420 nm; Oksijen radikalleri üreterek *Propionibacterium Acnes isimli bakterilerin yok olmasına yardımcı olur.

*Cildin normal florasında da bulunan bir bakteri türüdür. Akne oluşumunda rol oynadığı bilinmektedir.

mesolab-22

Kullanım Alanları ve uygulanan bakımlar

Genel Özellikler

mesolab-33

Teknik Özellikler

Elektroporasyon Özellikleri

Fototerapi Özellikleri

IP64
Merkez Ünite

IP6X
Başlıklar

IPX8
Başlıklar (Elektrot Bölgesi)

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Praesent scelerisque feugiat dapibus. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus. Etiam placerat odio elit, sed vestibulum lorem scelerisque ac. Fusce placerat diam eget orci dapibus egestas. Vestibulum id congue metus. Etiam vitae lectus nec mauris pretium placerat sit amet id tellus. Cras non rhoncus libero, at pulvinar urna. Curabitur sit amet feugiat tellus. Nulla in vehicula justo.

Öne Çıkan Ürünler

Explore
Drag