PLAY TOTAL EYE TREATMENT

Göz Çevresi Bakım Kiti

Eye seril ,biomarine kolajen 6 ve retinol içerikli bakım kırışıklıklara, ifade çizgilerine ,sarkmalara göz altı torbalarına ve koyu hakalara efektif bir şekilde terapi sağlarken aynı zamanda oluşmasını önler. Su lipid bariyerini güçlendirir böylelikle cilt tonunu geliştirir ve hidrasyonu sağlar. Elastikiyeti geliştirir ve ciltteki mikro yüzeyleri yapılandırır.
Profesyonel kabin ürünleri içeriğinin aynısı.

Açıklama

Profesyonel Tüm Göz çevresi kontürü

Eyeseril sıvı, Bio-marine Collagen6 ve Retinol etkili göz çevresi yaşlanma etkilerini yavaşlatır, dermiste kollajenin yenilenmesi kırışıklıklarda ve torbalarda azalma mücadele etme etkisi. hidrasyon ve cilt tonunu koruyarak, hidrolipidik bariyerini güçlendirir. Elastikiyeti artırır ve yüzey morfolojisi yeniden yapılanır.
Bio marine collagen 6:Dermiste kollajenin yeniden kazanılmasına yardımcı olur. Film tabaka oluşturarak UV ışınlarından korur.

Vitamin A 20000 Retinol: Retinol epitel hücrelerinin gelişimine katkıda bulunur. bu süreçte retinol yaşamsal önemi sürekli olarak yenilenme içindedir. Sinir dokusu oluşumunda eşit ölçüde gereklidir. Geliştirilmiş kollajen yoğunluğu sağlar. Sağlıklı sağlam ve dengeli bir cilt.

Eyeseril Peptide solution B:tetrapeptit sadece 15 gün içerisinde gözaltı torbalarında ve morluklarında gözle görülür etki sunar.
Argilerox
Aloe Vera:
– Hücre yenilenmesinden ve cildin elastikiyetinden sorumlu lifleri uyarır.
– Nemlendirici ve yumuşatıcı katkı.
– Anti-inflamatuar.

UP FIRMING

Kolojen sentezini yenileyici terapi
Argirelox ve liftoning x-press ten oluşmuş serum anında sıkılaştırıcı ve toparlayıcı etkiye sahiptir ve sonuçları ilk terapi de gözle görülür. Devrim niteliğindeki teknolojik aktif içeriği sayesinde ifade çizgileri ile savaşır .kasları gevşetirken ifade çizgilerini şu iki temel yaklaşımla azaltır; asetilkolin salınımını düşürerek kalsiyum iyonların girişini bloke eder.

Algisium C: Laminaria dan kahverengi alg organik ekstrakt elde edilmektedir. Yaşlanmayı önleme sıkılaştırıcı bakım, kollagen üretimini korumaya yardımcı olan bir uyarıcısı fibroblast aktivitesine sahiptir. Göz çevresini yeniden düzenlemek ve serbest radikallere karşı hücre zarını güçlendirir.
Argilerox: Kas kasılması ile beraber kırışıklıklar ile savaşır:
– Asetilkolin salınımının azaltılması.
– Kalsiyum iyonlarının girişini engelleme.
Liftonin Xpress:
– Doğal polimer matris filmi yerleştirilmiş phycocolloids(selülöz) ile birlikte liyofilize mikroalg S. cruentum.
– Kırmızı alglerden elde edilen aktif madde, mikrosirkülasyonu artırır ve göz çevresini yeniler gözle görülür şekilde kırışıklıkları azaltır.
Ruscus: Dolaşım arttırıcı.
Arnica -Excerpt: Uyarır mikro sirkülasyonu arttırır.

DOWN DRENOLIGHT

Koyu halkalar ve gözaltı torbaları için drenaj aydınlık terapisi
Axolight, eyeseril, matriksil, atkestanesi ekstratı, hamamelis, kadife çiçeği içerikli serum 15 gün içinde gözaltı torbalarını azaltır ve uygulama süresince bakımı yapar. Yenilikçi formülü ile TRP-1 ve tirosin enzimlerine odaklanarak göz çevresindeki koyu halkaları azaltır. Göz çevresini aydınlatır. Drenaj ve ödem karşıtı özelliğe sahip serum nemlendirici ve yatıştırıcı içeriklerle zenginleştirilmiştir.
Matrixyl 3000: Peptidler haberciler spesifik reseptörler ile etkileşerek hücresel faaliyetlerini düzenler matrikinas. hücre-dışı matris ve hücre proliferasyonu, yaşlanma ile zayıflar mekanizmaların gençleştirme işlemi ile ilgili genleri aktif hale getirir. Cilt onarım sürecinin aktivasyonunu yardımcı olur .Cildin tonunu ve elastikiyetini arttırır.
Calendula özü: Cildi tutan dokunun iyileştirilmesi için harekete geçen sıkılaştırma ile sonuçlanan gliko proteinler ve kollajen liflerinin metabolizması üzerinde etkilidir.
Nemlendirici ve yatıştırıcı.

At kestane Özü: Anti-inflamatuar ve anti-ödem. Bu aktif maddeler geniş kırmızı saç ve damar dolaşım bozukluklarında bir koruyucu olarak kullanılır.

Witch Hazel Özü: Antiseptik ve dolaşım. Antioksidan aktivitesi cildin yaşlanmasını önler.