UP FIRMING EYES

Kolajen sentezini yenileyici terapi
Argirelox ve liftoning x-press ten oluşmuş serum anında sıkılaştırıcı ve toparlayıcı etkiye sahiptir ve sonuçları ilk terapi de gözle görülür. Devrim niteliğindeki teknolojik aktif içeriği sayesinde ifade çizgileri ile savaşır. Kasları gevşetirken ifade çizgilerini şu iki temel yaklaşımla azaltır; asetilkolin salınımını düşür ve kalsiyum iyonların girişini bloke eder.

Açıklama

Aktif Bileşenler:

Algisium C: Laminaria dan kahverengi yosun organik ekstraktı elde edilmektedir. Yaşlanmayı önleyen sıkılaştırıcı bakım, kolajen üretimini arttırmaya yardımcı olan fibroblast aktivitesine sahiptir. Bu içerik hücre membranını serbest radikallere karşı yeniden düzenler ve güçlendirir.
Kafein: Adipositlerde lipidlerin düşürülmesini geliştirir, trigliserid depolayıp ihtiyaç olduğu takdirde serbest bırakır.
Argilerox: Kas kasılması ile beraber kırışıklıklar ile savaşır;
– Asetilkolin salınımının azaltılması.
– Kalsiyum iyonlarının girişini engelleme.
Liftonin Xpress:
Teknoloji: Dondurularak kurutulmuş mikro deniz yosunları ve phycocolloids ler doğal polimerlerin matrix filmine yerleştirilir.
– Kırmızı algelerden elde edilen aktif madde, mikro sirkülasyonu artırır ve göz çevresini yeniler gözle görülür şekilde kırışıklıkları azaltır.
Ruscus: Dolaşım arttırıcı.
-Arnika ekstraktı
-Mikrosirkülasyonu stimüle eder.
-Dekonjestan