Skip links
Hakkımızda

Vizyon &
Misyon

Sağlıklı güzelleşmenin herkesin hakkı olduğunu biliyoruz. Tedarikçilerimiz, iş ortaklarımız ve güler yüzlü ekibimiz ile erişilebilir kaliteli ürünler sunarak bu doğrultuda ilerliyoruz.

GEÇMİŞTEN GELECEĞE

SEKTÖRÜN ÖNCÜSÜ OLMAYA DEVAM EDİYORUZ

Setafarma, güzellik ve sağlık alanında öncü bir marka olarak, tüm Türkiye genelindeki güzellik merkezlerine en kaliteli, yenilikçi ve etkili ürünleri sunarak sektörde öncü olmayı hedeflemektedir. Müşterilerimizin beklentilerini aşan ürün portföyümüz ve güler yüzlü ekibimizle, sektörde marka bilinirliğimizi artırarak küresel bir güzellik ve sağlık referansı olmak istiyoruz.
Setafarma olarak, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize en üst düzeyde güven sağlayan bir marka olma misyonuyla yola çıktık. Tedarikçilerimizle sürdürdüğümüz güçlü iş birlikleri ve güler yüzlü ekibimizle oluşturduğumuz aile ortamı, müşterilerimize kaliteli ürünlerle birlikte samimi bir deneyim sunmamıza olanak tanır. Setafarma olarak, güzellik ve sağlık konusunda sektördeki standartları belirleyerek, dünya genelindeki iş ortaklarımıza ve müşterilerimize güvenilir bir marka olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

TRUSTED BY GLOBAL BRANDS

Explore
Drag